Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник: Швеція й надалі співпрацюватиме з Києвом у сфері охорони здоров’я, зокрема в реабілітації українських бійців

26 березня 2024 року, 13:18

Швеція й надалі співпрацюватиме з Києвом у сфері охорони здоров’я, зокрема в реабілітації українських бійців. Такі підсумки візиту шведської урядової делегації на чолі із заступницею Прем’єр-міністра Швеції – Міністеркою з питань енергетики, бізнесу й індустрій Швеції пані Еббою Буш до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. Про це написав у своєму Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Учасники делегації поспілкувалися з медичним персоналом і пацієнтами медзакладу. Умови перебування наших незламних воїнів і рівень оснащення відділень, де їх реабілітують, справили на іноземних гостей неабияке враження. Адже відремонтовані відділення – це про якість, зручність і максимальну адаптацію під потреби пацієнта», – розповів перший заступник голови КМДА.

Він також зауважив, що рівень підготовки реабілітологів і результати їхньої роботи заслуговують окремої уваги. Адже саме завдяки їм наші Захисники і Захисниці після реабілітації в госпіталі мають шанс на якісніше життя після важких поранень, отриманих у боях за нашу Україну.

Микола Поворозник подякував іноземним партнерам за готовність допомагати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]