Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На одній зі столичних лікарень встановили меморіальну табличку на знак подяки місту Брюссель за значну допомогу Києву в подоланні наслідків російської агресії

10 травня 2024 року, 13:13

Мер міста Брюссель Філіп Клоз та заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко відкрили меморіальну табличку на реабілітаційному корпусі однієї зі столичних лікарень на знак подяки Брюсселю за облаштування сучасного реабілітаційного відділення для українських Захисників і Захисниць та всебічну підтримку Києва в подоланні наслідків російської агресії.

Мер Брюсселя Філіп Клоз зауважив, що для нього це дуже емоційний момент, оскільки з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України влада Брюсселю одразу відреагувала і захотіла допомогти.

«Із початку повномасштабного вторгнення росії на територію України одразу ж дуже сильно хотів приїхати до України з допомогою. І найперша допомога, яку ми змогли надати, це, звісно, підтримка в медичній сфері. Оскільки кількість поранених уже тоді була дуже велика. На початку 2022 року ми сподівались хоч якимось чином підтримати Україну в медичній сфері та приїхали до Києва. Завдяки професіоналізму медичного персоналу Києва знайшли порозуміння з нашими лікарями з Брюсселю. Ті потреби, які мала на той час київська лікарня, були почуті у Брюсселі. Ми об’єднали різні фонди, щоб заручитись підтримкою та придбати необхідне медичне обладнання, яке передане Києву. На своєму прикладі Брюссель показує всім європейським містам, що кожен має щось вкладати заради допомоги Україні. Сподіваюсь, що наша співпраця між містами буде набагато довшою та міцнішою в майбутньому», – наголосив Філіп Клоз.

Як зазначив Володимир Бондаренко, Київ вдячний Брюсселю за постійну і значну допомогу та підтримку, які столиця України отримує з часу повномасштабного вторгнення росії.

«Брюссель докладає свої зусилля, щоб допомогти Києву та Україні. Це пряма інвестиція в наш захист. Міська влада та мешканці столиці Бельгії безперервно надають нам гуманітарну допомогу та всебічну підтримку. Зокрема налагоджено пряму співпрацю Київської міської лікарні з госпіталем Брюсселю щодо реабілітації наших поранених Захисників і Захисниць. Левова частка медичного обладнання київської лікарні придбана за кошти Брюсселю. Крім цього, наші медики перебувають на постійному зв’язку з брюссельськими колегами та переймають кращі практики. Завдяки цьому ми побачили унікальну історію, коли наші військові успішно реабілітуються після найважчих бойових поранень. Співпраця Києва та Брюсселю зміцнюватиметься й надалі – у час війни та згодом, після української Перемоги», – додав Володимир Бондаренко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]