Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада закликає мешканців за можливості утриматися від відвідування місць поховань у поминальні дні

19 квітня 2023 року, 16:34

Міська влада закликає мешканців за можливості утриматися від відвідування місць поховань у поминальні дні.

Країна продовжує жити в умовах воєнного стану, тож візит краще перенести на безпечніший час, аби не створювати скупчення людей на місцях поховань і не наражати на небезпеку себе та близьких.

У випадку, якщо мешканці вирішать все ж таки відвідати місця поховань, просимо дотримуватися заходів безпеки, що є необхідними в умовах воєнного стану.

Зокрема, проведення поминальних днів на місцях поховань у 2023 році здійснюється згідно з графіком.

Міська влада створює належні умови на території кладовищ та колумбарію.

Так, Департамент муніципальної безпеки з урахуванням правового режиму воєнного стану має вжити заходи для запобігання надзвичайних ситуацій та, в разі потреби, ліквідації їхніх наслідків на територіях місць поховань. Зокрема, залучає вибухотехнічні служби ГУ ДСНС та інших, до складу яких входять фахівці з розмінування.

Безпеку відвідувачів, порядок на місцях поховання і прилеглих до них територіях забезпечуватимуть представники ГУ Національної поліції та ГУ ДСНС.

Під час поминальних днів на місцях поховань чергуватимуть бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Окрім того, під час поминальних днів організують додатковий випуск рухомого складу на маршрути, які проходять поблизу міських кладовищ.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]