Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Муніципалітет Києва та французька компанія SUEZ обговорили спільні проєкти у сфері водопостачання міста

05 липня 2024 року, 16:30

Попри війну Київ не припиняє впроваджувати проєкти модернізації міської інфраструктури, що здатні зміцнити функціонування систем в умовах війни і стануть частиною плану глобальної модернізації після її завершення. Низку ініціатив українській столиці вдається реалізовувати в межах міжнародного партнерства. Ми цінуємо зацікавленість  французької компанії SUEZ у спільних проєктах із покращення якості водоочищення, постачання та відведення води. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час зустрічі з представниками SUEZ: старшим віцепрезидентом, керівником відділу міжнародного розвитку Тімоті Каргіллом і старшим віцепрезидентом, керівником відділу зв’язків з громадськістю Вінсентом Менюе.

Під час зустрічі представники SUEZ акцентували увагу на тому, що компанія жодним чином не взаємодіє з росією і всіляко підтримує Україну, щоб подолати жахливі наслідки воєнної агресії. Так, через гуманітарний фонд компанія співпрацює зі Львовом та допомагає одному з центрів, де проходять реабілітацію українські військові. Французькі партнери наголосили, що зацікавлені в тому, аби сформувати та почати реалізацію проєктів, які матимуть прикладне значення і будуть орієнтовані на потреби міста та його жителів.

«Інфраструктура водопостачання та водовідведення Києва потребує модернізації, оскільки майже всі її елементи будувались у радянські часи. Враховуючи вагомий міжнародний досвід SUEZ, для Києва в спільній роботі важливим є впровадження французьких підходів і технологій як прогресивних та інноваційних. У нас працює система бюветів як тимчасовий резерв водопостачання, артезіанські свердловини, які можуть виконати функцію оперативного заміщення. Утім ані бювети, ані модульні станції не зможуть замінити повноцінне водопостачання для такого міста як Київ, що налічує майже 4 млн жителів. Актуальними є напрями зміцнення та маневреність системи водозабезпечення в умовах тих ризиків, які сьогодні диктує воєнний стан», – підкреслив Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]