Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві зросла кількість звернень про психологічну підтримку від чоловіків із суїцидальними настроями – Марина Хонда

21 квітня 2020 року, 14:53

Із початку введення протиепідемічних заходів, на гарячу лінію психологічної підтримки Київського міського центру роботи з жінками, зросла кількість звернень від чоловіків із суїцидальними настроями. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Уперше психологи телефону довіри повідомили про нову динаміку: на 20% зросла кількість звернень чоловіків. Як з’ясувалося, переважну більшість тривожить вимушене безробіття. Чоловіки втратили звичні ролі, не мають заробітку, як наслідок – виникають сварки в родинах, образи, відчуття провини й безвиході. Психологи наразі мають 1-2 телефонних дзвінка на день, які стосуються саме суїцидальних намірів чоловіків», – зазначила Марина Хонда.

За її словами, за минулий тиждень соціальні служби та поліція зафіксували 451 звернення щодо домашнього насильства. В умовах карантину, гаряча лінія з протидії насильству Київського міського центру роботи з жінками працює в режимі з 9:00 до 00:00 та надає психологічну допомогу усім, хто опинився в складних життєвих обставинах. Збільшення годин роботи телефонної лінії також викликане протиепідемічними заходами.

Вона також додала, що кількість випадків домашнього насильства за перший квартал 2020 року складає 5661. З них найбільше звернень від жінок – 4636. Від чоловіків та дітей зафіксовано 1010 та 15 звернень відповідно. Від осіб з інвалідністю надійшло 2 звернення. Виписано 939 термінових заборонних приписів для кривдників.

У разі виникнення потреби у допомозі кияни можуть звертатися до Служби психологічної підтримки за номером: 044 272-15-00 (з мобільного) або 15-00 (зі стаціонарного телефону).

У столиці також працює Платформа емоційної підтримки киян у період COVID-19.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]