Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У столиці за останній місяць склали 130 протоколів про порушення закладами міста протиепідемічних правил

22 жовтня 2020 року, 12:17

У столиці за останній місяць склали 130 протоколів про порушення закладами міста протиепідемічних правил. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Місто в рамках своїх повноважень організувало групи контролю зі співробітників Держпродспоживслужби, Муніципальної охорони, поліції, районних управлінь торгівлі та благоустрою. Ці групи перевіряють дотримання правил кафе, ресторанами, розважальними і торгівельними закладами столиці. Тільки за цей місяць здійснили 778 перевірок. Склали 130 протоколів про порушення протиепідемічних правил», – повідомив Віталій Кличко.

Він також закликав киян не бути легковажними і не ігнорувати загрозу. Не наражати себе на небезпеку та не брати участі в масових заходах.

«Після проведення масових заходів або концертів за участю тисяч людей уже за два-три тижні ми фіксуємо зростання кількості нових хворих», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що контроль за дотриманням обмежувальних заходів здійснює Національна поліція. Ці функції ще на початку карантину, в березні, були покладені на правоохоронців рішенням Кабінету Міністрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]