Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відзвітував про роботу міської влади: Завдяки встановленню сучасного освітлення з 2017 року місто зекономило на електроенергії 34 млн грн

17 грудня 2020 року, 12:07

Завдяки встановленню сучасного вуличного LED-освітлення з 2017 року місто зекономило на сплаті за електроенергію майже 34 млн грн бюджетних коштів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади за 2020 рік.

«У столиці з 2017 року замінили вже майже 36 тисяч старих вуличних світильників на нові і сучасні LED. Тільки цього року нове освітлення отримали майже 100 проспектів, вулиць, парків та скверів, прибудинкових територій. LED-світильники – це не тільки сучасно, красиво і безпечно. Це – і економія для бюджету міста. Адже світлодіоди дозволяють економити 30-40% на сплаті за електроенергію на рік. Так, на сьогодні загальна економія вже склала майже 34 млн грн. Тільки цього року завдяки встановленим LED-світильникам місто зекономило 9 млн грн», – додав він.

За словами мера Києва, триватиме модернізація вуличного освітлення і наступного року. Місто планує замінити старі вуличні світильники на сучасні LED майже на 50 об’єктах столиці. Це – понад 4 тисячі світильників.

На роботи з капітального ремонту вуличного освітлення наступного року планують виділити майже 200 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]