Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За минулий тиждень у Києві склали 71 протокол про порушення обмежень закладами міста»

14 вересня 2020 року, 12:14

За минулий тиждень групи контролю склали 71 протокол про порушення обмежень у роботі закладами столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«У столиці продовжують працювати групи контролю за дотриманням закладами міста регламентів роботи. За минулий тиждень представники Держпродспоживслужби і «Муніципальної охорони» спільно з поліцією перевірили 280 ресторанів і кафе, магазинів та ринків Києва. Склали 71 протокол про порушення. Тобто кожен четвертий суб’єкт господарювання працює з порушеннями! І це – під час зростання кількості хворих у місті. А потім ми питаємо, чому Київ опинився в «помаранчевій» зоні?! Наголошу: посилення обмежень, якщо їх запровадять, вдарить, у першу чергу, по самих підприємцях. Тому закликаю всіх працювати, дотримуючись правил безпеки і визначених регламентів!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua