Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «За півтора тижні складено 566 протоколів про порушення регламентів роботи в умовах обмежувальних заходів»

17 липня 2020 року, 12:08

За останні півтора тижні зведені групи контролю Держпродспоживслужби, «Муніципальної охорони» і поліції перевірили майже півтори тисячі столичних закладів на предмет дотримання стандартів роботи в умовах обмежувальних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Зазначу, що в Києві продовжують працювати групи контролю за дотриманням закладами міста регламентів роботи. За півтора тижні представники Держпродспоживслужби і «Муніципальної охорони», спільно з поліцією, перевірили більше як півтори тисячі ресторанів і кафе, магазинів та ринків столиці. Склали 566 протоколів про порушення. Також у столиці закрили загалом 7 розважальних закладів», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]