Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві реконструювали резервуар для зберігання 5 тисяч кубометрів чистої води, яка потім подається у водопровідну мережу (+фото, відео)

01 грудня 2020 року, 17:21

У Києві цього року завершили реконструкцію резервуару чистої води. У резервуарі зберігають 5 тисяч кубометрів очищеної води для подачі у водопровідну мережу. Про це під час інспекції відремонтованого об’єкту заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Резервуар збудований 62 роки тому і давно потребував ремонту. Реконструкція підвищить безпеку та герметичність роботи споруди. Гарантійний термін експлуатації оновленого резервуару не менше 50 років, запевняють у ПрАТ «АК «Київводоканал».

«Останній раз капремонт тут проводився майже 20 років тому. Реконструкція потрібна була з багатьох причин: руйнація конструкцій та обладнання під дією хлору, зношеність огороджень та стінок, мереж тощо. Тому в 2018 році «Київводоканал» розпочав реконструкцію резервуару. Цього року вона завершена. Загальна вартість проекту 49,7 млн грн. Власне, обладнання, від якого залежить надійне та безпечне зберігання питної води потребувало заміни та ремонту. Слід зазначити, що після реконструкції підприємство більше не витрачатиме кошти на дрібні ремонти та обслуговування зношеного застарілого обладнання та трубопроводів», – пояснює Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що цього року «Київводоканал» спрямував майже 300 мільйонів коштів інвестиційної програми на проекти модернізації та заміни обладнання.

Реконструйований резервуар чистої води

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]