Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Правоохоронці вже склали 814 протоколів щодо порушників обмежувальних заходів у столиці»

13 квітня 2020 року, 12:11

Правоохоронці склали вже 814 адмінпротоколів щодо порушників обмежувальних заходів у столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Я весь час закликаю мешканців столиці зрозуміти всю серйозність загрози. Закликаю берегтися і дотримуватися обмежень. І я вдячний тим людям, які дослухаються. Тим же, хто нехтує правилами і наводить приклади країн, де, мовляв, не такі суворі обмеження, раджу: подивіться, як зараз розгортається ситуація в тій же Москві! Це не так далеко, як США, Італія та Іспанія. Може зрозумієте, що обмеження в столиці були запроваджені вчасно? І задля вашої безпеки! Нагадаю, цими вихідними правоохоронці несли посилену службу в місті. Патрулювали парки, сквери, публічні місця. За інформацією Моніторингового центру КМДА з протидії розповсюдженню COVID, поліція за період запроваджених обмежувальних заходів вже склала загалом 814 протоколів щодо порушників обмежень», – повідомив мер столиці.

Із них:

  • 91 – за перебування у громадських місцях без масок чи респіраторів,
  • 21 – за перебування групою більше 2 осіб,
  • 26 – за відвідування парків та скверів,
  • 7 – за відвідування спортивних і дитячих майданчиків
  • 66 протоколів – за порушення правил самоізоляції.

У бюджет з порушників через суди стягнено вже понад 150 тисяч гривень.

Мер столиці нагадав, що для того, аби місто якнайшвидше повернулося до звичного життя, потрібно виконувати необхідні умови.

«Їх придумала не міська влада. Ми спираємося на рекомендації фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, медиків, на досвід інших країн», – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що міська влада робить все, аби уникнути інфекційного вибуху, що призведе до колапсу медицини і великої кількості жертв. Як це сталося в Сполучених Штатах, Італії та Іспанії.

«Тому не треба шукати приводів, щоб не дотримуватися правил! Це ваше здоров’я і життя! Це безпека ваших рідних і близьких», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua