Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «За минулий місяць склали понад 550 протоколів про порушення регламентів роботи закладами столиці»

07 серпня 2020 року, 12:18

Групи контролю, до яких входять представники Держпродспоживслужби, Муніципальної охорони та поліції перевірили за минулий місяць понад 2,5 тисячі ресторанів, нічних клубів та кафе. І склали понад 550 протоколів про порушення регламентів роботи закладами столиці в умовах обмежувальних заходів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«У столиці продовжують працювати групи контролю за дотриманням закладами міста регламентів роботи. Тільки за минулий тиждень представники Держпродспоживслужби і Муніципальної охорони, спільно з поліцією, перевірили понад 570 ресторанів і кафе, магазинів та ринків Києва. Склали 103 протоколи про порушення. Хочу зазначити, що загалом, за минулий місяць, здійснили понад 2,5 тисячі перевірок. І склали понад 550 протоколів. Закрили за порушення правил обмежень 8 нічних клубів та розважальних закладів столиці», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua